Úvodní strana

Softwarový vývojář core systému pojišťovny

Místo výkonu práce
Praha
Popis práce

Hledáme programátora pro vývoj core-systému pojišťovny ve specifickém vývojovém prostředí GraphTalk Developer a v něm napsaný systém A.I.A., do jehož nejnovější verze převádí pojišťovna většinu své agendy. Jedná se o vícevrstvou aplikaci s velkým rozsahem funkcionalit, s uživatelským rozhraním formou webové aplikace, jejíž moduly jsou neustále vyvíjeny – naším cílem je držet krok s tržními trendy! Na technologii vás proškolíme a dál už bude vše záležet na vašich schopnostech.

Náplň práce:

  • vývoj informačních systémů společnosti na základě business specifikací
  • návrh řešení aplikací
  • úpravy kodu aplikací podle schváleného designu
  • příprava unit testů a testování dle standardů
  • dokumentace řešení
Požadavky
  • zažité principy objektovně orientovaného programování
  • schopnost orientace v rozsáhlých systémech
  • znalost Graphtalk Developer jazyka výhodou
  • orientace v relačních databázích (Oracle, popř. DB2)
  • VŠ IT směru nebo SŠ + 4 roky praxe
  • znalost programování, příslušných prostředí a jazyků
  • všeobecný přehled v oblasti IT, SW vývoje
  • samostatnost
  • schopnost koncepčního myšlení
  • smysl pro přesnost
  • schopnost analyzovat problém a navrhovat řešení
  • znalost angličtiny na úrovni psané dokumentace
Nabízíme
  • zajímavou a různorodou práci v moderní budově v centru Prahy
  • sehraný pracovní tým
  • nadstandardní systém benefitů (bonusy, 5 týdnů dovolené, 5 sick days v roce, penzijní připojištění, životní pojištění, výhodné podmínky produktů KB, akciový program, jazykové vzdělávání, slevy na služby v rámci skupiny SG atd.)

V případě zájmu o nabízenou pozici, prosím zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na následující kontakty:

Komerční pojišťovna, a.s.
Oddělení lidských zdrojů
Karolinská 1/650
186 00 Praha 8
E-mail: komercpoj@teamio.eu

Zasláním životopisu dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů společnosti Komerční pojišťovna, a. s. pro účely výběrového řízení.

O nás

Jsme univerzální pojišťovnou a na českém trhu působíme od roku 1995.

Máme více než 210 zaměstnanců a dále se rozrůstáme. Zhruba polovina našeho týmu pracuje v Praze a druhá polovina v Jihlavě.

Většina našich prostor je koncipovaná formou menších kanceláří. Pražské kanceláře jsou lokalizovány v moderní bezbariérové budově v Karlíně, 5 minut pěšky od metra Florenc. Jihlavské kanceláře sídlí na nám. Palackého přímo v centru Jihlavy naproti Komerční bance.