Úvodní strana

Kariéra

O Komerční pojišťovně

Komerční pojišťovna, a.s. patří do finanční skupiny Société Générale působící na finančním trhu České republiky. Jsme univerzální pojišťovnou, která se zaměřuje především na oblast životního pojištění.

Prodej našich produktů je realizován na základě modelu bankopojištění prostřednictvím obchodní sítě společností náležejících do skupiny Société Générale.

Komerční pojišťovna zaměstnává přibližně 150 zaměstnanců, kteří pracují nejen v Praze, ale také v Jihlavě.

Našim novým i stávajícím zaměstnancům poskytujeme přátelské prostředí středně velké firmy, které se opírá o know-how a podporu mezinárodní finanční skupiny.

Mezi hodnoty, které vyznáváme, patří především profesionalita, týmový duch a inovace. Jsme hrdí na to, že naši zaměstnanci jsou profesionálové ve svém oboru a že díky vzájemné spolupráci můžeme přispívat k růstu a prosperitě celé skupiny Société Générale. Podpora inovativního myšlení nám pomáhá uspět na trhu plném rychlých změn, konkurence, ale také zajímavých příležitostí.


Aktuálně obsazujeme tyto pozice

Pokud máte zájem u nás pracovat, ale žádná z nabízených pozic Vás neoslovila, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na níže uvedené kontakty. Jakmile pro Vás nalezneme vhodnou pozici, budeme Vás kontaktovat.

Komerční pojišťovna, a.s.
Oddělení lidských zdrojů
Karolinská 1/650
186 00 Praha 8
E-mail: zamestnani@komercpoj.cz

Zasláním životopisu dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů společnosti Komerční pojišťovna, a.s. pro účely výběrového řízení.


Kontakt

Informace o našich produktech získáte na bezplatné Infolince našeho Klientského servisu na tel. 800 10 66 10.