Úvodní strana

Business Analytik

Místo výkonu práce
Praha
Popis práce

Staňte se součástí týmu Komerční pojišťovny, který posouvá věci dopředu a stále se rozvíjí

Jako člen týmu business analytiků (BA) budete pomáhat s designem produktů, procesů a funkčností jednotlivých systémů. Budete partnerem obchodních a provozních úseků, konzultantem jejich požadavků a znalcem procesů.

Co děláme?

Komerční pojišťovna aktivně prodává kolem 100 produktu a stará se o 500 procesu, které řídí v cca 60 aplikacích.

Úkolem BA teamu je úzce spolupracovat s obchodním a provozním úsekem, uživateli aplikací, architekturou a IT tak, aby požadavky interních klientů byly správně posouzeny a v souladu se strategií celé KP co nejefektivněji realizovány.

Náplň práce BA je:

  • Komunikace s interními klienty (obchodní a provozní úseky, finance, externí partneři, atd.)
  • Sběr a analýza požadavků
  • Tvorba analytické dokumentace (Word, Enterprise Architect, MS Visio…)
  • Kooperace s IT a architekturou při analýzách
  • Dokumentace stávajících i nově zavedených integracích
  • Plánování, řízení a koordinace analytických prací na projektech
Požadavky

Co z Vás udělá člena našeho týmu?

  • Vysokoškolské vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Praxe v oblasti business analýzy a konzultací v telco nebo finančním sektoru
  • Znalost problematiky bankovnictví/pojišťovnictví a jejich produktů a procesů je velkou výhodou
  • Základní znalosti modelování v UML, BPMN a Object Oriented Analysis
  • Dobrá znalost angličtiny – slovem i písmem
  • Analytické myšlení na velmi dobré úrovni, prezentační a komunikační dovednosti
  • Schopnost efektivně spolupracovat v rámci a napříč týmy
Nabízíme
  • Přátelskou neformální firemní kulturu a příjemné pracovní prostředí
  • Úspěšnou společnost patřící silné mezinárodní skupině Société Générale (získané ocenění Nejlepší životní pojišťovna 2018, 2015 a 2014 a klientsky nejpřívětivější pojišťovna 2018 – cena Hospodářských novin)
  • Kariérní růst v rámci skupiny Komerční banky/Société Générale v České republice, popř.mezinárodně
  • Nadstandardní systém benefitů: bonusy – individuální i kolektivní, cafeterie, stravenky, 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, možnost práce z domova, otcovské volno, den pro dobrovolnictví, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na životní pojištění, rizikové životní pojištění, výhodné podmínky bankovních produktů Komerční banky (depozitních i úvěrových) a slevy na služby v rámci skupiny SG, akciový program, vzdělávání, sportovní a kulturní teambuildingové aktivity.

Zasláním životopisu dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů společnosti Komerční pojišťovna, a. s. pro účely výběrového řízení.

V případě zájmu o nabízenou pozici, prosím zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na následující kontakty:

Komerční pojišťovna, a.s.
Oddělení lidských zdrojů
Karolinská 1/650
186 00 Praha 8
E-mail: komercpoj@teamio.eu

Zasláním životopisu dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů společnosti Komerční pojišťovna, a.s. pro účely výběrového řízení.

O nás

Jsme univerzální pojišťovnou a na českém trhu působíme od roku 1995.

Máme více než 210 zaměstnanců a dále se rozrůstáme. Zhruba polovina našeho týmu pracuje v Praze a druhá polovina v Jihlavě.

Většina našich prostor je koncipovaná formou menších kanceláří. Pražské kanceláře jsou lokalizovány v moderní bezbariérové budově v Karlíně, 5 minut pěšky od metra Florenc. Jihlavské kanceláře sídlí na nám. Palackého přímo v centru Jihlavy naproti Komerční bance.

Komerční pojišťovna získala 2. místo v nejlepší životní pojišťovna roku 2020 Komerční pojišťovna získala titul klientsky nejpříznivější životní pojišťovna roku 2020 Komerční pojišťovna získala titul klientsky nejpříznivější životní pojišťovna roku 2019 Komerční pojišťovna získala 2. místo v nejlepší životní pojišťovna roku 2019 Komerční pojišťovna získala 2. místo v pojišťovací inovátor roku 2019 Nejlepší životní pojišťovna 2018 (1. místo) Klientsky nejpřívětivější pojišťovna 2018 (3. místo) Nejlepší životní pojišťovna 2017 (2. místo)

Cestovní pojištění Rizikové životní pojištění Moje pojištění majetku Mimořádné informace